Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ekologiczne
Rok: 2004
w sprawie cyrków ze zwierzętami. Podpisują się pod nim stowarzyszenia i fundacje z całej Polski. Jeśli działasz w organizacji, postaraj się, żeby stała się kolejnym sygnatariuszem. Mile widziane są także podpisy znanych osobistości, czekamy na sygnał do ciebie. Publikacja apelu będzie kolejnym pretekstem dla edukacji opinii publicznej.
Dariusz Gzyra
Stowarzyszenie Empatia

Poniżej artykuł z miesięcznika Wielkopolskiej Oświaty "Otwarta Szkoła" opublikowany w celu zwrócenia uwagi nauczycielom oraz dyrektorom szkoła na potrzebę uwzględniania tematyki ochrony praw zwierząt w programach nauczania i przekonaniach do unikania wizyt z podopiecznymi w cyrkach wykorzystujących zwierzęta.

Wychowane poprzez zabawę. To dość popularny pomysł na edukację. W większości przypadków
w sprawie cyrków ze zwierzętami. Podpisują się pod nim stowarzyszenia i fundacje z całej Polski. Jeśli działasz w organizacji, postaraj się, żeby stała się kolejnym sygnatariuszem. Mile widziane są także podpisy znanych osobistości, czekamy na sygnał do ciebie. Publikacja apelu będzie kolejnym pretekstem dla edukacji opinii publicznej.<br>Dariusz Gzyra<br>Stowarzyszenie Empatia<br>&lt;gap&gt;<br>Poniżej artykuł z miesięcznika Wielkopolskiej Oświaty "Otwarta Szkoła" &lt;gap&gt; opublikowany w celu zwrócenia uwagi nauczycielom oraz dyrektorom szkoła na potrzebę uwzględniania tematyki ochrony praw zwierząt w programach nauczania i przekonaniach do unikania wizyt z podopiecznymi w cyrkach wykorzystujących zwierzęta.<br>&lt;gap&gt;<br>Wychowane poprzez zabawę. To dość popularny pomysł na edukację. W większości przypadków
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!