Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
gdy koliduje z pracą zawodową, zagraża zdrowiu, naraża na niebezpieczeństwo związki danej osoby z innymi ludźmi, jeśli musi ona wciąż od nowa narażać się na uczestnictwo w ryzykownych sytuacjach seksualnych lub utrzymywać wiele kontaktów płciowych, z których żaden nie przynosi jej prawdziwego zadowolenia i zaspokojenia" - pisze dr Ruth Westheimer w "Encyklopedii seksu" (wydawnictwo al fine, Warszawa 1998).
- Cykl wygląda następująco: poszukiwanie partnera, znalezienie, kontakt seksualny, krótka satysfakcja rozładowująca napięcie, ale w krótkotrwały i właściwie pozorny sposób, a za chwilę pragnienie znalezienia następnego partnera - mówi Wiesław Sokoluk.
Stąd bierze się też samotność, która dotyka większość nadpobudliwych seksualnie kobiet - ich popęd jest wrogiem
gdy koliduje z pracą zawodową, zagraża zdrowiu, naraża na niebezpieczeństwo związki danej osoby z innymi ludźmi, &lt;gap&gt; jeśli musi ona wciąż od nowa narażać się na uczestnictwo w ryzykownych sytuacjach seksualnych lub utrzymywać wiele kontaktów płciowych, z których żaden nie przynosi jej prawdziwego zadowolenia i zaspokojenia" - pisze dr Ruth Westheimer w "Encyklopedii seksu" (wydawnictwo al fine, Warszawa 1998). <br>- Cykl wygląda następująco: poszukiwanie partnera, znalezienie, kontakt seksualny, krótka satysfakcja rozładowująca napięcie, ale w krótkotrwały i właściwie pozorny sposób, a za chwilę pragnienie znalezienia następnego partnera - mówi Wiesław Sokoluk. <br>Stąd bierze się też samotność, która dotyka większość nadpobudliwych seksualnie kobiet - ich popęd jest wrogiem
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego