Typ tekstu: Książka
Autor: Maliński Mieczysław ks.
Tytuł: Zamyślenia
Rok: 1996
w tobie Boga; na ile chcesz, żeby Bóg był w tobie. Na ile Go przyjąłeś, Nim żyjesz – na tyle Go przekazujesz, dajesz ludziom, z którymi masz kontakt. Każdy z nas jest sakramentem – mniej lub bardziej czytelnym. Obyś był jak najbardziej czytelny.

„Żeby przyjąć chrzest”

To nie Ewangelia jest zła. To nie prawda o Bogu jest fałszywa. To nie przykazanie miłości Boga i człowieka jest błędne. A że ludzie odwracają się od Jezusa, to wina nas chrześcijan. Oni, patrząc na nasze życie, nie chcą ani Ewangelii, ani Jezusa.

„Jan w więzieniu”

Tylko nie narzekajmy, my, katolicy
w tobie Boga; na ile chcesz, żeby Bóg był w tobie. Na ile Go przyjąłeś, Nim żyjesz &#150; na tyle Go przekazujesz, dajesz ludziom, z którymi masz kontakt. Każdy z nas jest sakramentem &#150; mniej lub bardziej czytelnym. Obyś był jak najbardziej czytelny.<br><br>&lt;tit&gt;&#132;Żeby przyjąć chrzest&#148;&lt;/&gt;<br><br> To nie Ewangelia jest zła. To nie prawda o Bogu jest fałszywa. To nie przykazanie miłości Boga i człowieka jest błędne. A że ludzie odwracają się od Jezusa, to wina nas chrześcijan. Oni, patrząc na nasze życie, nie chcą ani Ewangelii, ani Jezusa.<br><br>&lt;tit&gt;&#132;Jan w więzieniu&#148;&lt;/&gt;<br><br> Tylko nie narzekajmy, my, katolicy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego