Typ tekstu: Książka
Autor: Maliński Mieczysław ks.
Tytuł: Zamyślenia
Rok: 1996
w tobie Boga; na ile chcesz, żeby Bóg był w tobie. Na ile Go przyjąłeś, Nim żyjesz – na tyle Go przekazujesz, dajesz ludziom, z którymi masz kontakt. Każdy z nas jest sakramentem – mniej lub bardziej czytelnym. Obyś był jak najbardziej czytelny.

„Żeby przyjąć chrzest”

To nie Ewangelia jest zła. To nie prawda o Bogu jest fałszywa. To nie przykazanie miłości Boga i człowieka jest błędne. A że ludzie odwracają się od Jezusa, to wina nas chrześcijan. Oni, patrząc na nasze życie, nie chcą ani Ewangelii, ani Jezusa.

„Jan w więzieniu”

Tylko nie narzekajmy, my, katolicy
w tobie Boga; na ile chcesz, żeby Bóg był w tobie. Na ile Go przyjąłeś, Nim żyjesz &#150; na tyle Go przekazujesz, dajesz ludziom, z którymi masz kontakt. Każdy z nas jest sakramentem &#150; mniej lub bardziej czytelnym. Obyś był jak najbardziej czytelny.<br><br>&lt;tit&gt;&#132;Żeby przyjąć chrzest&#148;&lt;/&gt;<br><br> To nie Ewangelia jest zła. To nie prawda o Bogu jest fałszywa. To nie przykazanie miłości Boga i człowieka jest błędne. A że ludzie odwracają się od Jezusa, to wina nas chrześcijan. Oni, patrząc na nasze życie, nie chcą ani Ewangelii, ani Jezusa.<br><br>&lt;tit&gt;&#132;Jan w więzieniu&#148;&lt;/&gt;<br><br> Tylko nie narzekajmy, my, katolicy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!