Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
studia nie są przyjmowane także kandydatki w chustach na głowach.
88. W waszyngtońskim metrze (USA) obowiązuje zakaz jedzenia i picia.
89. Prawo kościoła rzymsko-katolickiego zakazuje homoseksualistom malowania świętych obrazów.
90. W stanie Minnesota (USA) kobieta, która
przebierze się za świętego Mikołaja może trafić
do więzienia na 30 dni.
91. Fanklub viagry w Sydney (Australia) domaga się wprowadzenia zakazu stosowania tego leku do innych celów. Okazuje się, że australijskie gospodynie dodają niebieskie tabletki do wody w wazonach, co o tydzień przedłuża żywot ciętych kwiatów.
92. Zdaniem polskich duchownych oglądanie angielskiego filmu pt. "Ksiądz" (historia duszpasterza-homoseksualisty) jest ciężkim grzechem.
93. W
studia nie są przyjmowane także kandydatki w chustach na głowach.<br>88. W waszyngtońskim metrze (USA) obowiązuje zakaz jedzenia i picia.<br>89. Prawo kościoła rzymsko-katolickiego zakazuje homoseksualistom malowania świętych obrazów.<br>90. W stanie Minnesota (USA) kobieta, która<br>przebierze się za świętego Mikołaja może trafić<br>do więzienia na 30 dni.<br>91. Fanklub viagry w Sydney (Australia) domaga się wprowadzenia zakazu stosowania tego leku do innych celów. Okazuje się, że australijskie gospodynie dodają niebieskie tabletki do wody w wazonach, co o tydzień przedłuża żywot ciętych kwiatów.<br>92. Zdaniem polskich duchownych oglądanie angielskiego filmu pt. "Ksiądz" (historia duszpasterza-homoseksualisty) jest ciężkim grzechem.<br>93. W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego