Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
realizowany w trudnej, ale i podstawowej technice - ołówku. Obok autoportret artysty. Jacek Albrecht zajmował się również konserwacją dzieł wykonanych w kamieniu.
jp

Ks. dr Józef Kożuchowski w Pasłęku
W Bibliotece Publicznej obędzie się dnia 26 listopada (piątek) o godzinie 17.00 spotkanie autorskie z ks. dr Józefem Kożuchowskim autorem książki "Filozofia klasyczna a kultura współczesna". To już druga wizyta księdza w Pasłęku. Tym razem na spotkaniu zamierza poruszyć problem tożsamości kultury polskiej w globalizującym się świecie?. Duchowny jest proboszczem Kalnika, wykładowcą akademickim oraz znawcą filozofii Piepera.

Zaduszki jazzowe w POK-u
W sobotę 20 listopada o godz. 19.00 w sali
realizowany w trudnej, ale i podstawowej technice - ołówku. Obok autoportret artysty. Jacek Albrecht zajmował się również konserwacją dzieł wykonanych w kamieniu.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Ks. dr Józef Kożuchowski w Pasłęku&lt;/&gt;<br>W Bibliotece Publicznej obędzie się dnia 26 listopada (piątek) o godzinie 17.00 spotkanie autorskie z ks. dr Józefem Kożuchowskim autorem książki "Filozofia klasyczna a kultura współczesna". To już druga wizyta księdza w Pasłęku. Tym razem na spotkaniu zamierza poruszyć problem tożsamości kultury polskiej w globalizującym się świecie?. Duchowny jest proboszczem Kalnika, wykładowcą akademickim oraz znawcą filozofii Piepera.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Zaduszki jazzowe w POK-u&lt;/&gt;<br>W sobotę 20 listopada o godz. 19.00 w sali
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego