Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.05
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Fortuna na lewo

Kilka milionów złotych mógł zarobić na przemycie 44-letni Marek J. ze Słubic, którego aresztowali policjanci z Centralnego Biura Śledczego. Jest podejrzany o to, że przerzucił przez granicę przynajmniej 60 tirów z papierosami.
Funkcjonariusze z gorzowskiego CBŚ rozpracowywali Marka J. od roku. W piątek podjęli decyzję o zatrzymaniu. Tego samego dnia sąd w Słubicach aresztował mężczyznę tymczasowo na trzy miesiące. Wpadł też jego kompan, 52-letni Zenon M.


Teraz są dowody

Oficjalnie Marek J. był biznesmenem zaliczanym do najbogatszych ludzi w Słubicach. Okazuje się
Fortuna na lewo&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Kilka milionów złotych mógł zarobić na przemycie 44-letni Marek J. ze Słubic, którego aresztowali policjanci z Centralnego Biura Śledczego. Jest podejrzany o to, że przerzucił przez granicę przynajmniej 60 tirów z papierosami.<br>Funkcjonariusze z gorzowskiego CBŚ rozpracowywali Marka J. od roku. W piątek podjęli decyzję o zatrzymaniu. Tego samego dnia sąd w Słubicach aresztował mężczyznę tymczasowo na trzy miesiące. Wpadł też jego kompan, 52-letni Zenon M.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;tit&gt;Teraz są dowody&lt;/&gt;<br><br>Oficjalnie Marek J. był biznesmenem zaliczanym do najbogatszych ludzi w Słubicach. Okazuje się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego