Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 7/5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
Olkowicz, szef okręgowy służby więziennej w Koszalinie.
- Trwa postępowanie wyjaśniające, czy nie było nieprawidłowości ze strony służb więziennych: dlaczego nie znaleziono brzeszczotu, nie wykryto przecięcia krat, nie wystawiono dodatkowych posterunków mimo złej widoczności z powodu deszczu, nie użyto broni.
Jeszcze we wtorek policja obstawiła dworce w Czarnem, Szczecinku i Człuchowie. Funkcjonariusze więzienni z psami przeczesali teren. Wczoraj zbiega szukała policja w całej Polsce.
Anna Marecka, Słupsk
Olkowicz, szef okręgowy służby więziennej w Koszalinie.<br>- Trwa postępowanie wyjaśniające, czy nie było nieprawidłowości ze strony służb więziennych: dlaczego nie znaleziono brzeszczotu, nie wykryto przecięcia krat, nie wystawiono dodatkowych posterunków mimo złej widoczności z powodu deszczu, nie użyto broni.<br>Jeszcze we wtorek policja obstawiła dworce w Czarnem, Szczecinku i Człuchowie. Funkcjonariusze więzienni z psami przeczesali teren. Wczoraj zbiega szukała policja w całej Polsce.<br>&lt;au&gt;Anna Marecka&lt;/au&gt;, Słupsk
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!