Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.26 (21)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
a zmarło w wyniku wychłodzenia. Rodzice pozbyli się go tuż po porodzie. Małżeństwu postawiono zarzut zabójstwa w porozumieniu, za co grozi dożywocie.

Odważni złodzieje ukradli niezwykle groźnego psa
Nieustraszony, tak nazwali lubelscy policjanci nieznanego na razie złodziejaszka. Przestępca włamał się do jednego z domów w Nowinach i ukradł psa obronnego.
Funkcjonariusze nie mogli nadziwić się odwadze rabusia, pamiętając zamieszczoną kilka dni temu w Fakcie informację, jak to ich kolega po fachu z Gdyni musiał użyć służbowej broni, żeby obronić się przed atakiem rozjuszonych psów rasy amstaff.
Lubelski złodziej nie miał takich problemów. W czasie minionego weekendu zbił szybę w oknie jednego
a zmarło w wyniku wychłodzenia. Rodzice pozbyli się go tuż po porodzie. Małżeństwu postawiono zarzut zabójstwa w porozumieniu, za co grozi dożywocie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Odważni złodzieje ukradli niezwykle groźnego psa&lt;/&gt;<br>Nieustraszony, tak nazwali lubelscy policjanci nieznanego na razie złodziejaszka. Przestępca włamał się do jednego z domów w &lt;name type="place"&gt;Nowinach&lt;/&gt; i ukradł psa obronnego.<br>Funkcjonariusze nie mogli nadziwić się odwadze rabusia, pamiętając zamieszczoną kilka dni temu w &lt;name type="tit"&gt;Fakcie&lt;/&gt; informację, jak to ich kolega po fachu z &lt;name type="place"&gt;Gdyni&lt;/&gt; musiał użyć służbowej broni, żeby obronić się przed atakiem rozjuszonych psów rasy amstaff.<br>Lubelski złodziej nie miał takich problemów. W czasie minionego weekendu zbił szybę w oknie jednego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego