Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.30 (25)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i rozwiesili setki ogłoszeń. Do "okulistów" zgłosiło się kilkadziesiąt osób. Oszuści wszystkim przebadali wzrok, wypisali recepty, a na koniec sprzedali okulary. Co ciekawe, żaden z pacjentów nie skarżył się, że z okularami jest coś nie tak.
Interes pewnie kwitłby w najlepsze, gdyby działalnością "okulistów" nie zainteresowali się policjanci z Chmielna. Funkcjonariusze byli zdziwieni tak wielką liczbą ogłoszeń gabinetu okulistycznego, jakie pojawiły się w ich małym miasteczku. Po sprawdzeniu okazało się, że "okuliści" nie mieli żadnych uprawnień do badania wzroku i wystawiania recept. Marzenia o szybkim wzbogaceniu prysły jak bańka mydlana.
ŁW

Tragedia w Tatrach
Górska lawina zabiła czterech grotołazów z Nowego
i rozwiesili setki ogłoszeń. Do "okulistów" zgłosiło się kilkadziesiąt osób. Oszuści wszystkim przebadali wzrok, wypisali recepty, a na koniec sprzedali okulary. Co ciekawe, żaden z pacjentów nie skarżył się, że z okularami jest coś nie tak.<br>Interes pewnie kwitłby w najlepsze, gdyby działalnością "okulistów" nie zainteresowali się policjanci z &lt;name type="place"&gt;Chmielna&lt;/&gt;. Funkcjonariusze byli zdziwieni tak wielką liczbą ogłoszeń gabinetu okulistycznego, jakie pojawiły się w ich małym miasteczku. Po sprawdzeniu okazało się, że "okuliści" nie mieli żadnych uprawnień do badania wzroku i wystawiania recept. Marzenia o szybkim wzbogaceniu prysły jak bańka mydlana.<br>&lt;au&gt;ŁW&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Tragedia w &lt;name type="place"&gt;Tatrach&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Górska lawina zabiła czterech grotołazów z &lt;name type="place"&gt;Nowego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego