Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
galerię Prezydencką, galerię Kordegarda oraz Zamek Królewski i jego okolice (pl. Zamkowy). Oficjalnie wystawa zostanie otwarta 11 lutego, ale już dziś można oglądać rzeźby ustawione wokół kolumny Zygmunta.

Rozrabiaka przeprosił funkcjonariuszy
PRAGA-PÓŁNOC Wczoraj Adam F. (40 l.) kajał się przez policjantami, którym w czwartek wieczorem naubliżał i zniszczył radiowóz. Funkcjonariusze zabrali go z baru przy Tarchomińskiej, gdzie awanturował się wniebogłosy. To właścicielka lokalu poprosiła policjantów o wyprowadzenie pijanego rozrabiaki. Adam F. nie uspokoił się, gdy był już w radiowozie - kopał w samochód, aż go uszkodził. Następnego dnia, przeprosił policjantów za chuligańskie zachowanie.

Niebezpieczny umysł
Komedia sensacyjna znakomicie wyreżyserowana i zagrana
galerię Prezydencką, galerię Kordegarda oraz Zamek Królewski i jego okolice (pl. Zamkowy). Oficjalnie wystawa zostanie otwarta 11 lutego, ale już dziś można oglądać rzeźby ustawione wokół kolumny Zygmunta.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Rozrabiaka przeprosił funkcjonariuszy&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;PRAGA-PÓŁNOC&lt;/&gt; Wczoraj Adam F. (40 l.) kajał się przez policjantami, którym w czwartek wieczorem naubliżał i zniszczył radiowóz. Funkcjonariusze zabrali go z baru przy Tarchomińskiej, gdzie awanturował się wniebogłosy. To właścicielka lokalu poprosiła policjantów o wyprowadzenie pijanego rozrabiaki. Adam F. nie uspokoił się, gdy był już w radiowozie - kopał w samochód, aż go uszkodził. Następnego dnia, przeprosił policjantów za chuligańskie zachowanie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Niebezpieczny umysł&lt;/&gt;<br>Komedia sensacyjna znakomicie wyreżyserowana i zagrana
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego