Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
pobliżu Saint-Raphael na Riwierze, w południowo-wschodniej Francji. Załoga i kapitan porzucili statek.
Według ocen władz, są to wszyscy pasażerowie jednostki, która przewoziła nielegalnych uchodźców kurdyjskich. Nie ma wśród nich poważnie rannych, choć części osób groziło odwodnienie. Dziewięcioro imigrantów trafiło do szpitala.
(PAP)sportJanica Kostelic była najszybsza w Ga-Pa

narciarstwo Chorwatka Janica Kostelic wygrała slalom podczas niedzielnych zawodów alpejskiego Pucharu Świata w niemieckim Garmisch-Partenkirchen.
Chorwatka uzyskała czas 1.19,96 i wyprzedziła Francuzkę Christiel Sadoni (1.20,94) i Austriaczkę Karin Koellerer (1.21,07).
(PAP)Francuz wyprzedził Austriaka

narciarstwo Francuz Pierrick Bourgeat wygrał w niedzielę w
pobliżu Saint-Raphael na Riwierze, w południowo-wschodniej Francji. Załoga i kapitan porzucili statek.<br>Według ocen władz, są to wszyscy pasażerowie jednostki, która przewoziła nielegalnych uchodźców kurdyjskich. Nie ma wśród nich poważnie rannych, choć części osób groziło odwodnienie. Dziewięcioro imigrantów trafiło do szpitala.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=4&gt;<br><br>&lt;tit&gt;sport&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Janica Kostelic była najszybsza w Ga-Pa&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;narciarstwo&lt;/&gt; Chorwatka Janica Kostelic wygrała slalom podczas niedzielnych zawodów alpejskiego Pucharu Świata w niemieckim Garmisch-Partenkirchen.<br>Chorwatka uzyskała czas 1.19,96 i wyprzedziła Francuzkę Christiel Sadoni (1.20,94) i Austriaczkę Karin Koellerer (1.21,07).<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Francuz wyprzedził Austriaka&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;narciarstwo&lt;/&gt; Francuz Pierrick Bourgeat wygrał w niedzielę w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego