Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.02 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
producent notebooków Gericom podpisał z chińską federacją 10-letni kontrakt. Stąd austriacki trener i świetne warunki treningowe.
- Na razie nie ma co mówić o sukcesach - zastrzega się Koch. - Dobrze, że Li Yangowi udało się zdobyć punkty w Pucharze Kontynentalnym, pierwsze punkty w PŚ powinny przyjść w roku olimpijskim.
ADB, STAŻ, Ga-Pa

Połówki skoczków
Afera z głodzeniem skoczków przez trenerów, wywołana w ekipie niemieckiej, nie wygasa. Teraz sami zawodnicy zaczęli się uważnie sobie przyglądać i ważyć na oko rywali.
Ostatnio takich pomiarów dokonał Austriak Martin Hoellwarth (29 l.) na Norwegach prowadzonych przez fińskiego trenera Mikę Kojonkoskiego. Hoellwarth dobrze zna metody pracy
producent notebooków Gericom podpisał z chińską federacją 10-letni kontrakt. Stąd austriacki trener i świetne warunki treningowe.<br>&lt;q&gt;- Na razie nie ma co mówić o sukcesach&lt;/&gt; - zastrzega się Koch. &lt;q&gt;- Dobrze, że Li Yangowi udało się zdobyć punkty w Pucharze Kontynentalnym, pierwsze punkty w PŚ powinny przyjść w roku olimpijskim.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;ADB, STAŻ, Ga-Pa&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Połówki skoczków&lt;/&gt;<br>Afera z głodzeniem skoczków przez trenerów, wywołana w ekipie niemieckiej, nie wygasa. Teraz sami zawodnicy zaczęli się uważnie sobie przyglądać i ważyć na oko rywali.<br>Ostatnio takich pomiarów dokonał Austriak Martin Hoellwarth (29 l.) na Norwegach prowadzonych przez fińskiego trenera Mikę Kojonkoskiego. Hoellwarth dobrze zna metody pracy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!