Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
żeby odzyskać ten stan ducha. A to może potrwać i wymaga od nas właśnie cierpliwości.
Zagubiony na skoczni jest nie tylko Małysz. W identycznej sytuacji znajduje się idol niemieckich kibiców Sven Hannawald (29 l.). On ostatnie zwycięstwo odniósł jeszcze dawniej niż Adam, w lutym ubiegłego roku w Willingen. Teraz w Ga-Pa opuścił kwalifikacje, bo czuł, że skoczy słabo. Rok temu rezygnował, bo był pewny swojej siły.
Co się dzieje z Hannawaldem? - Z każdym moim skokiem jest tylko coraz więcej znaków zapytania. Już zupełnie nie wiem, o co tu chodzi - Hannawald mówi to samo, co Małysz.
Po pierwszej serii skoków w
żeby odzyskać ten stan ducha. A to może potrwać i wymaga od nas właśnie cierpliwości.<br>Zagubiony na skoczni jest nie tylko Małysz. W identycznej sytuacji znajduje się idol niemieckich kibiców Sven Hannawald (29 l.). On ostatnie zwycięstwo odniósł jeszcze dawniej niż Adam, w lutym ubiegłego roku w Willingen. Teraz w Ga-Pa opuścił kwalifikacje, bo czuł, że skoczy słabo. Rok temu rezygnował, bo był pewny swojej siły.<br>Co się dzieje z Hannawaldem? - Z każdym moim skokiem jest tylko coraz więcej znaków zapytania. Już zupełnie nie wiem, o co tu chodzi - Hannawald mówi to samo, co Małysz. <br>Po pierwszej serii skoków w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!