Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
żeby odzyskać ten stan ducha. A to może potrwać i wymaga od nas właśnie cierpliwości.
Zagubiony na skoczni jest nie tylko Małysz. W identycznej sytuacji znajduje się idol niemieckich kibiców Sven Hannawald (29 l.). On ostatnie zwycięstwo odniósł jeszcze dawniej niż Adam, w lutym ubiegłego roku w Willingen. Teraz w Ga-Pa opuścił kwalifikacje, bo czuł, że skoczy słabo. Rok temu rezygnował, bo był pewny swojej siły.
Co się dzieje z Hannawaldem? - Z każdym moim skokiem jest tylko coraz więcej znaków zapytania. Już zupełnie nie wiem, o co tu chodzi - Hannawald mówi to samo, co Małysz.
Po pierwszej serii skoków w
żeby odzyskać ten stan ducha. A to może potrwać i wymaga od nas właśnie cierpliwości.<br>Zagubiony na skoczni jest nie tylko Małysz. W identycznej sytuacji znajduje się idol niemieckich kibiców Sven Hannawald (29 l.). On ostatnie zwycięstwo odniósł jeszcze dawniej niż Adam, w lutym ubiegłego roku w Willingen. Teraz w Ga-Pa opuścił kwalifikacje, bo czuł, że skoczy słabo. Rok temu rezygnował, bo był pewny swojej siły.<br>Co się dzieje z Hannawaldem? - Z każdym moim skokiem jest tylko coraz więcej znaków zapytania. Już zupełnie nie wiem, o co tu chodzi - Hannawald mówi to samo, co Małysz. <br>Po pierwszej serii skoków w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego