Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.04 (3)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jednak w Bydgoszczy i nic tego nie zmieni - twierdzi Tomasz Gollob.

KRZYSZTOF ŚWIERCZ

Nie przekreślajmy go jeszcze
Adam Małysz na 25. miejscu podczas konkursu w Innsbrucku
Trzeci konkurs 52. Turnieju Czterech Skoczni wygrał niespodziewanie Słoweniec Peter Zonta. Adam Małysz był bardzo daleko, na 25. miejscu.
W Oberstdorfie był czwarty, w Ga-Pa - trzeci. W Innsbrucku pojawił się w jego skokach ten legendarny "błysk". Wygrał, skacząc o 22 metry dalej niż drugi, Janne Ahonen. W Bischofshofen znów był najlepszy, miał skoki o 18 m dłuższe niż Ahonen. I zwyciężył w Turnieju Czterech Skoczni z rekordową przewagą 104,4 pkt nad Ahonenem.
To
jednak w Bydgoszczy i nic tego nie zmieni&lt;/&gt; - twierdzi Tomasz Gollob. <br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;KRZYSZTOF ŚWIERCZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Nie przekreślajmy go jeszcze&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Adam Małysz na 25. miejscu podczas konkursu w Innsbrucku&lt;/&gt;<br>Trzeci konkurs 52. Turnieju Czterech Skoczni wygrał niespodziewanie Słoweniec Peter Zonta. Adam Małysz był bardzo daleko, na 25. miejscu.<br>W Oberstdorfie był czwarty, w Ga-Pa - trzeci. W Innsbrucku pojawił się w jego skokach ten legendarny "błysk". Wygrał, skacząc o 22 metry dalej niż drugi, Janne Ahonen. W Bischofshofen znów był najlepszy, miał skoki o 18 m dłuższe niż Ahonen. I zwyciężył w Turnieju Czterech Skoczni z rekordową przewagą 104,4 pkt nad Ahonenem.<br>To
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!