Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.06 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Poleciałem wtedy, trochę posiedziałem i wróciłem, bo warunki były inne od tych, które ustaliliśmy telefonicznie. Podobno w APOEL-u nie ma problemów finansowych. Chce mnie trener i czekają tylko na podpis prezesa.
MATEUSZ BOREK

Gdzie ci królowie
Norweg Sigurd Pettersen triumfatorem 52. Turnieju Czterech Skoczni. Po zwycięstwach w Oberstdorfie i Ga-Pa, wygrał też finał w Bischofshofen. Dla Adama Małysza był to najsłabszy Turniej od trzech lat, zakończony na 15. miejscu.
Latający wiking z Norwegii triumfował już po swoim pierwszym skoku. W drugim, jakby chcąc dobić rywali, wylądował najdalej, na 133,5 m. Po konkursie Pettersen miał do odebrania kluczyki do
Poleciałem wtedy, trochę posiedziałem i wróciłem, bo warunki były inne od tych, które ustaliliśmy telefonicznie. Podobno w APOEL-u nie ma problemów finansowych. Chce mnie trener i czekają tylko na podpis prezesa.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;MATEUSZ BOREK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Gdzie ci królowie&lt;/&gt;<br>Norweg Sigurd Pettersen triumfatorem 52. Turnieju Czterech Skoczni. Po zwycięstwach w Oberstdorfie i Ga-Pa, wygrał też finał w Bischofshofen. Dla Adama Małysza był to najsłabszy Turniej od trzech lat, zakończony na 15. miejscu.<br>Latający wiking z Norwegii triumfował już po swoim pierwszym skoku. W drugim, jakby chcąc dobić rywali, wylądował najdalej, na 133,5 m. Po konkursie Pettersen miał do odebrania kluczyki do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!