Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.27 (22)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
mają przynieść efekt dopiero podczas Turnieju Czterech Skoczni. Myślę, że Adam jest już na bardzo dobrej drodze do superskakania.

30 grudnia, po Oberstdorfie (Małysz 9.)
Adam robi stały postęp, zobaczymy, co pokaże w Ga-Pa.

2 stycznia, po Garmisch-Partenkirchen (Małysz 19.)
Adam musi skakać inaczej. Miałem nadzieję, że w Ga-Pa Adam się odnajdzie, teraz już nie ma co na to liczyć.

3 stycznia
Po treningu w Seefeld jestem naprawdę dobrej myśli. Jesteśmy o wiele spokojniejsi niż rok czy dwa lata temu. Adam też miał dołek. Przeczekaliśmy wtedy, przeczekamy i teraz.

5 stycznia, po Innsbrucku (Małysz 25.)
Wydawało się, że
mają przynieść efekt dopiero podczas Turnieju Czterech Skoczni. Myślę, że Adam jest już na bardzo dobrej drodze do superskakania.<br><br>&lt;tit1&gt;30 grudnia, po Oberstdorfie (Małysz 9.)&lt;/&gt;<br>Adam robi stały postęp, zobaczymy, co pokaże w Ga-Pa. <br><br>&lt;tit1&gt;2 stycznia, po Garmisch-Partenkirchen (Małysz 19.)&lt;/&gt;<br>Adam musi skakać inaczej. Miałem nadzieję, że w Ga-Pa Adam się odnajdzie, teraz już nie ma co na to liczyć. <br><br>&lt;tit1&gt;3 stycznia&lt;/&gt;<br>Po treningu w Seefeld jestem naprawdę dobrej myśli. Jesteśmy o wiele spokojniejsi niż rok czy dwa lata temu. Adam też miał dołek. Przeczekaliśmy wtedy, przeczekamy i teraz. <br><br>&lt;tit1&gt;5 stycznia, po Innsbrucku (Małysz 25.)&lt;/&gt;<br>Wydawało się, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!