Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (27)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
najlepszy w supergigancie. - To jedno z najsłodszych zwycięstw w mojej karierze - opowiadał wzruszony "Herminator", dla którego obecny sezon jest pierwszym pełnym po straszliwym wypadku motocyklowym, w którym omal nie stracił nogi. - Nie spodziewałem się, że tak szybko odzyskam swoją supergigantową kulę.
Kolejny kryształ już czeka na Maiera. Po zwycięstwie w Ga-Pa prowadzi w klasyfikacji generalnej PŚ. Swoich rodaków, Raicha i Eberhartera, wyprzedza o 4 i 51 punktów. - Zapowiada się niezła końcówka sezonu - powiedział Eberharter, który miał najlepsze międzyczasy, ale błąd pod koniec trasy zepchnął go na dziewiątą pozycję.
ADB

Knicks zagrali z Suns bez Polaków
To był mecz, na który
najlepszy w supergigancie. &lt;q&gt;- To jedno z najsłodszych zwycięstw w mojej karierze&lt;/&gt; - opowiadał wzruszony "Herminator", dla którego obecny sezon jest pierwszym pełnym po straszliwym wypadku motocyklowym, w którym omal nie stracił nogi. &lt;q&gt;- Nie spodziewałem się, że tak szybko odzyskam swoją supergigantową kulę.&lt;/&gt;<br>Kolejny kryształ już czeka na Maiera. Po zwycięstwie w Ga-Pa prowadzi w klasyfikacji generalnej PŚ. Swoich rodaków, Raicha i Eberhartera, wyprzedza o 4 i 51 punktów. &lt;q&gt;- Zapowiada się niezła końcówka sezonu&lt;/&gt; - powiedział Eberharter, który miał najlepsze międzyczasy, ale błąd pod koniec trasy zepchnął go na dziewiątą pozycję.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ADB&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Knicks zagrali z Suns bez Polaków&lt;/&gt;<br>To był mecz, na który
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego