Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (27)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
najlepszy w supergigancie. - To jedno z najsłodszych zwycięstw w mojej karierze - opowiadał wzruszony "Herminator", dla którego obecny sezon jest pierwszym pełnym po straszliwym wypadku motocyklowym, w którym omal nie stracił nogi. - Nie spodziewałem się, że tak szybko odzyskam swoją supergigantową kulę.
Kolejny kryształ już czeka na Maiera. Po zwycięstwie w Ga-Pa prowadzi w klasyfikacji generalnej PŚ. Swoich rodaków, Raicha i Eberhartera, wyprzedza o 4 i 51 punktów. - Zapowiada się niezła końcówka sezonu - powiedział Eberharter, który miał najlepsze międzyczasy, ale błąd pod koniec trasy zepchnął go na dziewiątą pozycję.
ADB

Knicks zagrali z Suns bez Polaków
To był mecz, na który
najlepszy w supergigancie. &lt;q&gt;- To jedno z najsłodszych zwycięstw w mojej karierze&lt;/&gt; - opowiadał wzruszony "Herminator", dla którego obecny sezon jest pierwszym pełnym po straszliwym wypadku motocyklowym, w którym omal nie stracił nogi. &lt;q&gt;- Nie spodziewałem się, że tak szybko odzyskam swoją supergigantową kulę.&lt;/&gt;<br>Kolejny kryształ już czeka na Maiera. Po zwycięstwie w Ga-Pa prowadzi w klasyfikacji generalnej PŚ. Swoich rodaków, Raicha i Eberhartera, wyprzedza o 4 i 51 punktów. &lt;q&gt;- Zapowiada się niezła końcówka sezonu&lt;/&gt; - powiedział Eberharter, który miał najlepsze międzyczasy, ale błąd pod koniec trasy zepchnął go na dziewiątą pozycję.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ADB&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Knicks zagrali z Suns bez Polaków&lt;/&gt;<br>To był mecz, na który
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!