Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.17 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Osierocił czwórkę dzieci
Na oblodzonej ulicy pędził ponad sto na godzinę. W samym środku Warszawy jego białe Audi rozstrzaskało się o drzewo. Piotr I. (36 l.) poniósł śmierć na miejscu.
Tuż przed południem Piotr I., pracownik jednej z gazet, ruszył z piskiem opon spod świateł na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Gagarina. Na krótkim odcinku ul. Spacerowej rozpędził się do ponad 100 kilometrów na godzinę. Kiedy wyjechał zza zakrętu, obok ambasady rosyjskiej, jego samochód nagle wpadł w poślizg. Kierowcy nie udało się zapanować nad kierownicą. Było już za późno na jakiekolwiek manewry. Nie przy tej prędkości.
Białe Audi wpadło na krawężnik, przez
Osierocił czwórkę dzieci&lt;/&gt;<br>Na oblodzonej ulicy pędził ponad sto na godzinę. W samym środku Warszawy jego białe Audi rozstrzaskało się o drzewo. Piotr I. (36 l.) poniósł śmierć na miejscu.<br>Tuż przed południem Piotr I., pracownik jednej z gazet, ruszył z piskiem opon spod świateł na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Gagarina. Na krótkim odcinku ul. Spacerowej rozpędził się do ponad 100 kilometrów na godzinę. Kiedy wyjechał zza zakrętu, obok ambasady rosyjskiej, jego samochód nagle wpadł w poślizg. Kierowcy nie udało się zapanować nad kierownicą. Było już za późno na jakiekolwiek manewry. Nie przy tej prędkości.<br>Białe Audi wpadło na krawężnik, przez
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego