Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1995
niemieckich (FDP)

Klaus Kinkel nie będzie ubiegał się o ponowny wybór na szefa tej partii, w związku z klęską FDP w wyborach krajowych w Bremie i w Północnej Nadrenii-Westfalii, lecz nie ma zamiaru zrezygnować z funkcji ministra spraw zagranicznych RFN.

Herman Titow (61 l.), generał-pułkownik, drugi po J. Gagarinie kosmonauta radziecki, wygrał wybory uzupełniające do Dumy, dzięki poparciu Komunistycznej Partii Rosji (Ziuganowa), m.in. z kandydatem faszystą, A. Wiedenkinem (który w swoim czasie oświadczył, że zastrzeli S. Kowalowa, rzecznika praw obywatelskich, przeciwnika bestialstw popełnionych w Czeczenii).

Jak podał izraelski korespondent "Trybuny" E. Nejman - przedstawiciel Arafata dr Zihuri zwrócił się
niemieckich (FDP)<br><br>Klaus Kinkel nie będzie ubiegał się o ponowny wybór na szefa tej partii, w związku z klęską FDP w wyborach krajowych w Bremie i w Północnej Nadrenii-Westfalii, lecz nie ma zamiaru zrezygnować z funkcji ministra spraw zagranicznych RFN. <br><br>Herman Titow (61 l.), generał-pułkownik, drugi po J. Gagarinie kosmonauta radziecki, wygrał wybory uzupełniające do Dumy, dzięki poparciu Komunistycznej Partii Rosji (Ziuganowa), m.in. z kandydatem faszystą, A. Wiedenkinem (który w swoim czasie oświadczył, że zastrzeli S. Kowalowa, rzecznika praw obywatelskich, przeciwnika bestialstw popełnionych w Czeczenii).<br><br>Jak podał izraelski korespondent "Trybuny" E. Nejman - przedstawiciel Arafata dr Zihuri zwrócił się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego