Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.29
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Warszawie (3 kwietnia, w klubie Babylon), Elblągu (dzień później), Łodzi (7 kwietnia) i Katowicach (8 kwietnia).
(PAP)Profesorskie grafiki w Gliwicach

WYSTAWA Ponad 80 grafik i rysunków światowej sławy grafika - prof. Jacka Gaja - zostanie pokazanych podczas wystawy, która będzie otwarta w czwartek w Galerii Sztuki Współczesnej "Esta" w Gliwicach.
Prof. Gaj jest laureatem wielu prestiżowych nagród i konkursów. Swoje prace prezentował podczas 250 wystaw (m.in. w Nowym Jorku i Paryżu).
(PAP)Polański już kręci w Polsce

Od dziś Roman Polański będzie pracował w Warszawie nad filmem "Pianista".
- Niewiele mogę powiedzieć poza tym, że jestem bardzo wzruszony i szczęśliwy z pracy
Warszawie (3 kwietnia, w klubie Babylon), Elblągu (dzień później), Łodzi (7 kwietnia) i Katowicach (8 kwietnia).<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Profesorskie grafiki w Gliwicach&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;WYSTAWA&lt;/&gt; Ponad 80 grafik i rysunków światowej sławy grafika - prof. Jacka Gaja - zostanie pokazanych podczas wystawy, która będzie otwarta w czwartek w Galerii Sztuki Współczesnej "Esta" w Gliwicach.<br>Prof. Gaj jest laureatem wielu prestiżowych nagród i konkursów. Swoje prace prezentował podczas 250 wystaw (m.in. w Nowym Jorku i Paryżu).<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Polański już kręci w Polsce&lt;/&gt;<br><br>Od dziś Roman Polański będzie pracował w Warszawie nad filmem "Pianista".<br>- Niewiele mogę powiedzieć poza tym, że jestem bardzo wzruszony i szczęśliwy z pracy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego