Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 02.24
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
mógł skutecznie i precyzyjnie trafiać w terrorystę-samobójcę, który będzie chciał wysadzić autobus, czy jakiś budynek. Wydaje się gigantyczne pieniądze na takie pociski, które są funta kłaków warte w walce z terroryzmem. No chyba że będziemy tej broni potrzebować do walki z terrorystami w Iranie, Syrii lub Korei Północnej. (Włodzimierz Gajda, Warszawa)
Jeśli SLD chce odnieść sukces wyborczy, to powinien przestać chwalić się sukcesami. Trzeba przyznać się do licznych błędów, w tym zamrożenia rent i emerytur, likwidacji Funduszu Alimentacyjnego, zmiany kodeksu pracy i przeprosić za nie swoich wyborców. (Władysław Dąbkowski, Warszawa)
* Osaczony i zdeterminowany przestępca wybiera czas i miejsce ataku, nic
mógł skutecznie i precyzyjnie trafiać w terrorystę-samobójcę, który będzie chciał wysadzić autobus, czy jakiś budynek. Wydaje się gigantyczne pieniądze na takie pociski, które są funta kłaków warte w walce z terroryzmem. No chyba że będziemy tej broni potrzebować do walki z terrorystami w Iranie, Syrii lub Korei Północnej. (Włodzimierz Gajda, Warszawa)&lt;/&gt;<br>&lt;div type="letter" sex="m"&gt;Jeśli SLD chce odnieść sukces wyborczy, to powinien przestać chwalić się sukcesami. Trzeba przyznać się do licznych błędów, w tym zamrożenia rent i emerytur, likwidacji Funduszu Alimentacyjnego, zmiany kodeksu pracy i przeprosić za nie swoich wyborców. (Władysław Dąbkowski, Warszawa) <br>* Osaczony i zdeterminowany przestępca wybiera czas i miejsce ataku, nic
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego