Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Alkohol i twoje zdrowie
Rok: 2005
za jeden impuls rozmowy lokalnej.

PAMIĘTAJ!
Jeśli w Twojej rodzinie jest problem alkoholowy, nie musisz już dalej borykać się z nim w samotności. Poradnie lecznictwa odwykowego prowadzą programy dla członków również grupy samopomocowe Al-Anon (dla osób dorosłych), Alateen (dla nastolatków) oraz Alatot (dla małych dzieci), oferują wartościowe formy pomocy.
Gminna komisja profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w każdej gminie udziela pomocy w przypadkach problemów alkoholowych w rodzinie.

PICIE ALKOHOLU PRZEZ MATKĘ W CZASIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ
Na temat picia alkoholu w ciąży istnieje wiele mitów:
- jedno piwo nie zaszkodzi nawet w ciąży, a może pomóc się "rozluźnić",
- czerwone wino
za jeden impuls rozmowy lokalnej.<br><br>PAMIĘTAJ!<br>Jeśli w Twojej rodzinie jest problem alkoholowy, nie musisz już dalej borykać się z nim w samotności. Poradnie lecznictwa odwykowego prowadzą programy dla członków również grupy samopomocowe Al-Anon (dla osób dorosłych), Alateen (dla nastolatków) oraz Alatot (dla małych dzieci), oferują wartościowe formy pomocy.<br>Gminna komisja profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w każdej gminie udziela pomocy w przypadkach problemów alkoholowych w rodzinie.<br><br>PICIE ALKOHOLU PRZEZ MATKĘ W CZASIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ<br>Na temat picia alkoholu w ciąży istnieje wiele mitów:<br>- jedno piwo nie zaszkodzi nawet w ciąży, a może pomóc się "rozluźnić",<br>- czerwone wino
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego