Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 6
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
W zebraniu uczestniczyło 23 druhów, w tym komendant Andrzej Chowaniec. Przyjęli oni sprawozdanie i przy dwóch głosach wstrzymujących się udzielili absolutorium Zarządowi.
magOstatki najmłodszych

We wtorek, 16 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Czarnym Dunajcu odbędzie się I Gminny Karnawał Dziecięcych Grup Profilaktyczno-Rozwojowych. Organizatorem jest Natalia Kułach oraz Gminna Komisja Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Czarnym Dunajcu.
jofZaproszenie na Bachledówkę

W najbliższą niedzielę, 14 lutego odbędzie się na Bachledówce promocja książki "Okrusyna casu jak okrusyna chleba", wydanej nakładem Szkoły Podstawowej nr 2 w Czerwiennem i Zakonu Świętego Pawła Pierwszego Pustelnika na Bachledówce.
Opracowanie prezentuje - jak głosi
W zebraniu uczestniczyło 23 druhów, w tym komendant Andrzej Chowaniec. Przyjęli oni sprawozdanie i przy dwóch głosach wstrzymujących się udzielili absolutorium Zarządowi.<br>&lt;au&gt;mag&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ostatki najmłodszych&lt;/tit&gt;<br><br>We wtorek, 16 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Czarnym Dunajcu odbędzie się I Gminny Karnawał Dziecięcych Grup Profilaktyczno-Rozwojowych. Organizatorem jest Natalia Kułach oraz Gminna Komisja Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Czarnym Dunajcu.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zaproszenie na Bachledówkę&lt;/tit&gt;<br><br>W najbliższą niedzielę, 14 lutego odbędzie się na Bachledówce promocja książki "Okrusyna casu jak okrusyna chleba", wydanej nakładem Szkoły Podstawowej nr 2 w Czerwiennem i Zakonu Świętego Pawła Pierwszego Pustelnika na Bachledówce.<br>Opracowanie prezentuje - jak głosi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego