Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 46
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
listopada konferencja, której tematem będzie polsko-węgierska współpraca w promocji ziem leżących nad Dunajcem i Popradem od Pienin po Beskid Sądecki. Pomysłodawcy tego przedsięwzięcia jako swoją patronkę obrali św. Kingę.
* Przypuszczalnie już w najbliższym sezonie zimowym działać będzie w Bukowinie Tatrzańskiej parking strzeżony z prawdziwego zdarzenia. Odpowiedni plac udostępnić ma Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska".
* Na 13 grudnia została przełożona rozprawa przed nowotarskim sądem pracy, przeciw dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2. Sprawę opisywaliśmy już na łamach "TP" - pracownice obsługi, którym zaproponowano zmniejszenie etatu do połowy, zaskarżyły tę decyzję do sądu.
* Tatrzańskie niedźwiedzie ciągle jeszcze nie poszły spać. Przekonał się o tym jeden
listopada konferencja, której tematem będzie polsko-węgierska współpraca w promocji ziem leżących nad Dunajcem i Popradem od Pienin po Beskid Sądecki. Pomysłodawcy tego przedsięwzięcia jako swoją patronkę obrali św. Kingę.<br>* Przypuszczalnie już w najbliższym sezonie zimowym działać będzie w Bukowinie Tatrzańskiej parking strzeżony z prawdziwego zdarzenia. Odpowiedni plac udostępnić ma Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska".<br>* Na 13 grudnia została przełożona rozprawa przed nowotarskim sądem pracy, przeciw dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2. Sprawę opisywaliśmy już na łamach "TP" - pracownice obsługi, którym zaproponowano zmniejszenie etatu do połowy, zaskarżyły tę decyzję do sądu.<br>* Tatrzańskie niedźwiedzie ciągle jeszcze nie poszły spać. Przekonał się o tym jeden
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego