Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2005
Adamowi puszczają nerwy. "Pan traktuje ludzi jak bydło", te słowa padły w piątek (31.12.2004) z ust radnego w trakcie odpowiedzi burmistrza na interpelacje.
jp
Kombatanci w zamku
W dniu wczorajszym w sali kinowej pasłęckiego zamku odbyło się zebranie Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Koła Miejsko-Gminnego w Pasłęku. Na zebraniu obecni byli: burmistrz Pasłęka - pan Wiesław Śniecikowski i przewodniczący Rady Miejskiej w Pasłęku- pan Stanisław Paździor, prezes Oddziału Związku Inwalidów Wojennych PR w Pasłęku- pan Marcin Łuczko i prezes Zarządu Okręgowego Związku Kombatantów - pan Józef Gomicki.
Na uroczystości dzieci z przedszkola nr 2 przedstawiły krótki program
Adamowi puszczają nerwy. "Pan traktuje ludzi jak bydło", te słowa padły w piątek (31.12.2004) z ust radnego w trakcie odpowiedzi burmistrza na interpelacje.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Kombatanci w zamku&lt;/&gt;<br>W dniu wczorajszym w sali kinowej pasłęckiego zamku odbyło się zebranie Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Koła Miejsko-Gminnego w Pasłęku. Na zebraniu obecni byli: burmistrz Pasłęka - pan Wiesław Śniecikowski i przewodniczący Rady Miejskiej w Pasłęku- pan Stanisław Paździor, prezes Oddziału Związku Inwalidów Wojennych PR w Pasłęku- pan Marcin Łuczko i prezes Zarządu Okręgowego Związku Kombatantów - pan Józef Gomicki. <br>Na uroczystości dzieci z przedszkola nr 2 przedstawiły krótki program
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego