Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Tucholski
Miejsce wydania: Bydgoszcz
Rok: 2000
w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy Okriestra "Campanella" wspólnie z Tytusem Wojnowiczem - znanym oboistą - zagrają koncert. Rozopoczęcie o 1800. Wstęp wolny.
(ks)
Gostycyn
Jutro, w piątek w Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się rozdanie nagród i podsumowanie konkursu na wykonanie bożonarodzeniowych szopek. Ogłoszenie wyników nastąpi o 10.00. (ks)
Jak tłumaczyła dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego, Ewa Kłos, zróżnicownie wysokości dodatków motywacyjnych dla nauczycieli i dyrektorów poszczególnych placówek w gmine zalezy między innymi od organizacji szkoły, czyli od liczebnośći uczniów w danej placówce. (ks)
Lubiewo
Po długiej i burzliwej dyskusji ustalili cenę 1 q żyta przyjmowaną za podstawę podatku rolnego na 28 zł. - Wydaje
w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy Okriestra "Campanella" wspólnie z Tytusem Wojnowiczem - znanym oboistą - zagrają koncert. Rozopoczęcie o 1800. Wstęp wolny. <br>&lt;au&gt;(ks)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div1&gt;Gostycyn<br>Jutro, w piątek w Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się rozdanie nagród i podsumowanie konkursu na wykonanie bożonarodzeniowych szopek. Ogłoszenie wyników nastąpi o 10.00. (ks) <br>Jak tłumaczyła dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego, Ewa Kłos, zróżnicownie wysokości dodatków motywacyjnych dla nauczycieli i dyrektorów poszczególnych placówek w gmine zalezy między innymi od organizacji szkoły, czyli od liczebnośći uczniów w danej placówce. &lt;au&gt;(ks)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div1&gt;Lubiewo<br>Po długiej i burzliwej dyskusji ustalili cenę 1 q żyta przyjmowaną za podstawę podatku rolnego na 28 zł. - Wydaje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego