Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 12
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
obejmująca pierwsze trzy klasy.
Specyficzne ukształtowanie naszej gminy nie pozwoliło na inne rozwiązanie. Niewątpliwie będą liczne utrudnienia, które jednak będziemy się starali rozwiązywać, zapewniając między innymi od 2001 roku autobus przewożący dzieci z Dzianisza do Witowa i odwrotnie.
Na sesji złożone zostały sprawozdania z działalności Zakładu Opieki Społecznej w Kościelisku, Gminnej Biblioteki Publicznej i Komisji Przeciwdziałania Alkoholizmowi.

IV Mały Memoriał Bronisławy Staszel Polankowej w biegach narciarskich

22 marca 1999 roku po raz czwarty spotkało się 250 zawodników z 14 szkół podtatrzańskich, by zmierzyć się o nagrody w "Memoriale Polankowej".
Stadion biathlonowy w Kirach mienił się od kolorowych strojów biegaczy i dopingujących
obejmująca pierwsze trzy klasy.<br>Specyficzne ukształtowanie naszej gminy nie pozwoliło na inne rozwiązanie. Niewątpliwie będą liczne utrudnienia, które jednak będziemy się starali rozwiązywać, zapewniając między innymi od 2001 roku autobus przewożący dzieci z Dzianisza do Witowa i odwrotnie.<br>Na sesji złożone zostały sprawozdania z działalności Zakładu Opieki Społecznej w Kościelisku, Gminnej Biblioteki Publicznej i Komisji Przeciwdziałania Alkoholizmowi.<br><br>&lt;tit&gt;IV Mały Memoriał Bronisławy Staszel Polankowej w biegach narciarskich&lt;/&gt;<br><br>22 marca 1999 roku po raz czwarty spotkało się 250 zawodników z 14 szkół podtatrzańskich, by zmierzyć się o nagrody w "Memoriale Polankowej".<br>Stadion biathlonowy w Kirach mienił się od kolorowych strojów biegaczy i dopingujących
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego