Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 43
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
na budowę oraz udział gminy w finansowaniu zadania w wysokości minimum 30%. Zarząd proponuje objąć programem miejscowości Czarny Dunajec, Podczerwone, Koniówka, Chochołów, a w latach 2003-2004 także Wróblówkę, Dział i Pieniążkowice. Wniosek nie będzie mógł być poszerzony o inne tematy, istnieje natomiast możliwość rezygnacji z zadania.
3. Członkowie Zarządu Gminy spotkali się z Zarządem LZS "Czarni" w Czarnym Dunajcu. Tematem rozmów było wypracowanie programu współpracy oraz form pomocy finansowej dla klubu.
4. Zarząd podjął decyzję o przedłużeniu terminu dzierżawy lokalu w budynku zakupionym przez Urząd Gminy do końca tego roku. Obecnie w wynajętych pomieszczeniach funkcjonuje sklep.
5. W związku z
na budowę oraz udział gminy w finansowaniu zadania w wysokości minimum 30%. Zarząd proponuje objąć programem miejscowości Czarny Dunajec, Podczerwone, Koniówka, Chochołów, a w latach 2003-2004 także Wróblówkę, Dział i Pieniążkowice. Wniosek nie będzie mógł być poszerzony o inne tematy, istnieje natomiast możliwość rezygnacji z zadania.<br>3. Członkowie Zarządu Gminy spotkali się z Zarządem LZS "Czarni" w Czarnym Dunajcu. Tematem rozmów było wypracowanie programu współpracy oraz form pomocy finansowej dla klubu.<br>4. Zarząd podjął decyzję o przedłużeniu terminu dzierżawy lokalu w budynku zakupionym przez Urząd Gminy do końca tego roku. Obecnie w wynajętych pomieszczeniach funkcjonuje sklep.<br>5. W związku z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego