Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 43
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Kartograficzne z Ludźmierza.
6. Zarząd Gminy podjął decyzję o dofinansowaniu działalności klubu sportowego "DELTA" Pieniążkowice. Gmina pokryje koszty ubezpieczenia zawodników oraz opłaty dla sędziów.
7. Na terenie gospodarstwa rybnego w Czarnym Dunajcu zostanie uruchomiona mała elektrownia wodna. Zarząd Gminy wyraził zgodę na jej uruchomienie.
8. W związku z uchwałą Rady Gminy w sprawie zmiany planu zagospodarowania przestrzennego, Zarząd Gminy postanowił wstrzymać wydanie decyzji na ustalenie warunków zabudowy kruszarni kamienia w Baligówce.
9. Zarząd Gminy postanowił przyznać kwotę 300 zł Polskiemu Związkowi Głuchych z przeznaczeniem na ich działalność statutową.
10. Na wniosek kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej, Zarząd Gminy podjął decyzję o objęciu
Kartograficzne z Ludźmierza.<br>6. Zarząd Gminy podjął decyzję o dofinansowaniu działalności klubu sportowego "DELTA" Pieniążkowice. Gmina pokryje koszty ubezpieczenia zawodników oraz opłaty dla sędziów.<br>7. Na terenie gospodarstwa rybnego w Czarnym Dunajcu zostanie uruchomiona mała elektrownia wodna. Zarząd Gminy wyraził zgodę na jej uruchomienie.<br>8. W związku z uchwałą Rady Gminy w sprawie zmiany planu zagospodarowania przestrzennego, Zarząd Gminy postanowił wstrzymać wydanie decyzji na ustalenie warunków zabudowy &lt;orig&gt;kruszarni&lt;/&gt; kamienia w Baligówce.<br>9. Zarząd Gminy postanowił przyznać kwotę 300 zł Polskiemu Związkowi Głuchych z przeznaczeniem na ich działalność statutową.<br>10. Na wniosek kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej, Zarząd Gminy podjął decyzję o objęciu
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!