Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 37
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
podpisana przez ministra zabezpiecza loty jedynie do końca roku. Zgodnie z nią, Małopolski WKTS dostanie 700 tys. złotych, z których na "Sokoła" przeznaczy jedynie 200 tysięcy. Przypomnijmy, że zaległości z tytułu jego ubezpieczenia sięgnęły już 182 tys. Nie sprecyzowano również w jaki sposób finansowany będzie śmigłowiec w przyszłym roku. Minister Grad powiedział jedynie, że trwają prace nad ustawą.
(aza)W 100 lecie konsekracji

W czwartek, 16 września mija sto lat od konsekracji zakopiańskiego kościoła Najświętszej Rodziny. Uroczystości jubileuszowe rozpoczną się jednak dopiero w niedzielę, 19 września. Z tej też okazji Klub Inteligencji Katolickiej przygotował Tydzień Kultury Chrześcijańskiej.
W czwartek, 16 września
podpisana przez ministra zabezpiecza loty jedynie do końca roku. Zgodnie z nią, Małopolski WKTS dostanie 700 tys. złotych, z których na "Sokoła" przeznaczy jedynie 200 tysięcy. Przypomnijmy, że zaległości z tytułu jego ubezpieczenia sięgnęły już 182 tys. Nie sprecyzowano również w jaki sposób finansowany będzie śmigłowiec w przyszłym roku. Minister Grad powiedział jedynie, że trwają prace nad ustawą.<br>&lt;au&gt;(aza)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W 100 lecie konsekracji&lt;/tit&gt;<br><br>W czwartek, 16 września mija sto lat od konsekracji zakopiańskiego kościoła Najświętszej Rodziny. Uroczystości jubileuszowe rozpoczną się jednak dopiero w niedzielę, 19 września. Z tej też okazji Klub Inteligencji Katolickiej przygotował Tydzień Kultury Chrześcijańskiej.<br>W czwartek, 16 września
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego