Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i systemu podatkowego. Aktywnie działa na arenie międzynarodowej, szczególnie w kwestiach relacji z sąsiadami Polski, umie też budować wokół siebie szerokie poparcie społeczne. - Poinformowaliśmy Donalda Tuska o naszym stanowisku. Przyjął je z szacunkiem, ale jeszcze nie postanowił, czy będzie kandydował - mówił w sobotę poseł Aleksander Grad, przewodniczący PO w Małopolsce.
Grad wezwał władze innych regionów PO, aby wypowiedziały się, co sądzą o tej kandydaturze. Przypomnijmy, że najbardziej znany polityk małopolskiej PO Jan Rokita nie planuje startu w wyborach prezydenckich - nieraz deklarował, że jest zainteresowany stanowiskiem premiera.
j. sad.Marek Karp i Ośrodek Studiów Wschodnich

Wola, wiedza i wizja

FOT. RAFAŁ GUZ
i systemu podatkowego. Aktywnie działa na arenie międzynarodowej, szczególnie w kwestiach relacji z sąsiadami &lt;name type="place"&gt;Polski&lt;/&gt;, umie też budować wokół siebie szerokie poparcie społeczne. - Poinformowaliśmy &lt;name type="person"&gt;Donalda Tuska&lt;/&gt; o naszym stanowisku. Przyjął je z szacunkiem, ale jeszcze nie postanowił, czy będzie kandydował - mówił w sobotę poseł &lt;name type="person"&gt;Aleksander Grad&lt;/&gt;, przewodniczący &lt;name type="org"&gt;PO&lt;/&gt; w &lt;name type="place"&gt;Małopolsce&lt;/&gt;.<br>Grad wezwał władze innych regionów &lt;name type="org"&gt;PO&lt;/&gt;, aby wypowiedziały się, co sądzą o tej kandydaturze. Przypomnijmy, że najbardziej znany polityk małopolskiej &lt;name type="org"&gt;PO&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Jan Rokita&lt;/&gt; nie planuje startu w wyborach prezydenckich - nieraz deklarował, że jest zainteresowany stanowiskiem premiera.<br>&lt;au&gt;j. sad.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Marek Karp&lt;/&gt; i &lt;name type="org"&gt;Ośrodek Studiów Wschodnich&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wola, wiedza i wizja&lt;/&gt;<br><br>FOT. RAFAŁ GUZ
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego