Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wiadomości Botaniczne
Nr: XVIII
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1974
19, 1970) pisałem: "szczególnie pięknie rozwinęły się w kraju, po drugiej wojnie światowej, badania fitosocjologiczne roślin synantropijnych, co znalazło odbicie w różnych pracach tego rodzaju prowadzonych w Polsce przez licznych badaczy". Omawiana praca chlubnie potwierdza fakt, że badania naukowe synantropów w naszym kraju osiągnęły czołówkę światową.
Jakub Mowszowicz
Dr Jakob Graf und M. Wehner: Der Waldwanderer . J. F. Lehmanns Verlag. Munchen 1971, str. 223.
"Wędrowiec leśny", tak brzmi tytuł szóstego rozszerzonego i polepszonego wydania zaopatrzonego w 27 różnokolorowych i białoczarnych tablic, w 32 zdjęcia oraz z 377 marginesowymi rysunkami w tekście.
W przedmowie do omawianego wydania współautor Dr Jakob Graf pisze
19, 1970) pisałem: "szczególnie pięknie rozwinęły się w kraju, po drugiej wojnie światowej, badania fitosocjologiczne roślin synantropijnych, co znalazło odbicie w różnych pracach tego rodzaju prowadzonych w Polsce przez licznych badaczy". Omawiana praca chlubnie potwierdza fakt, że badania naukowe synantropów w naszym kraju osiągnęły czołówkę światową.<br>Jakub Mowszowicz<br>Dr Jakob Graf und M. Wehner: Der Waldwanderer . J. F. Lehmanns Verlag. Munchen 1971, str. 223.<br>"Wędrowiec leśny", tak brzmi tytuł szóstego rozszerzonego i polepszonego wydania zaopatrzonego w 27 różnokolorowych i białoczarnych tablic, w 32 zdjęcia oraz z 377 marginesowymi rysunkami w tekście.<br>W przedmowie do omawianego wydania współautor Dr Jakob Graf pisze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego