Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.17 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
postać w hełmie z logo Red Bulla poszybowała aż 131,5 metra. - Wróciła forma Adasia! Wygra oba konkursy - cieszyli się kibice. Radość trwała krótko: szybko okazało się, że taki świetny skok oddał Thomas Morgenstern, który ma na hełmie tego samego sponsora co Polak.
ADB, KIR, ZAKOPANE

WZLOTY UPADKI
WZLOTY
Steffi Graf (34 l.), Stefan Edberg (38 l.)
Dwoje tenisistów zostało wpisanych w poczet słynnej Tenisowej Galerii Sław w amerykańskim Newport. Graf wygrała w karierze 107 turniejów w tym 22 wielkoszlemowe. Edberg ma na koncie 41 zdobytych tytułów, w tym 6 wielkoszlemowych.
UPADKI
Jay Jay Okocha (30 l.)
Reprezentant piłkarskiej reprezentacji Nigerii
postać w hełmie z logo Red Bulla poszybowała aż 131,5 metra. &lt;q&gt;- Wróciła forma Adasia! Wygra oba konkursy&lt;/&gt; - cieszyli się kibice. Radość trwała krótko: szybko okazało się, że taki świetny skok oddał Thomas Morgenstern, który ma na hełmie tego samego sponsora co Polak.<br>&lt;au&gt;ADB, KIR, ZAKOPANE&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;WZLOTY UPADKI&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;WZLOTY&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Steffi Graf (34 l.), Stefan Edberg (38 l.)&lt;/&gt;<br>Dwoje tenisistów zostało wpisanych w poczet słynnej Tenisowej Galerii Sław w amerykańskim Newport. Graf wygrała w karierze 107 turniejów w tym 22 wielkoszlemowe. Edberg ma na koncie 41 zdobytych tytułów, w tym 6 wielkoszlemowych.<br>&lt;tit1&gt;UPADKI&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Jay Jay Okocha (30 l.)&lt;/&gt;<br>Reprezentant piłkarskiej reprezentacji Nigerii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego