Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
tak, to najlepszy moment, by w tę jedyną, magiczną noc w roku wypróbować uwodzicielską nutkę zapachu o magicznej nazwie "Halloween".
Flakonik zawierający perfumy ma postać przeźroczystej amfory, dzięki czemu możesz podziwiać niepowtarzalny fioletowy odcień "Halloween". Korek, wykonany z tego samego materiału, co podstawa, dopełnia całość tego oryginalnego opakowania. Ale perfumy "Halloween" to przede wszystkim niezwykła kompozycja zapachowa: magnolie z Casablanki, fiołki z Arezzo, konwalie z Kamaragu, tuberozy z Yunan i różowy pieprz z Aruby z dodatkiem misoryjskiego sandałowca, tanajskiej mirry, kadzidła z Juby i wanilii z Madagaskaru. Najlepiej wypróbuj sama.

Dla czytelniczek, które zadzwonią do redakcji 27 października między godz. 10
tak, to najlepszy moment, by w tę jedyną, magiczną noc w roku wypróbować uwodzicielską nutkę zapachu o magicznej nazwie "Halloween".<br>Flakonik zawierający perfumy ma postać przeźroczystej amfory, dzięki czemu możesz podziwiać niepowtarzalny fioletowy odcień "Halloween". Korek, wykonany z tego samego materiału, co podstawa, dopełnia całość tego oryginalnego opakowania. Ale perfumy "Halloween" to przede wszystkim niezwykła kompozycja zapachowa: magnolie z Casablanki, fiołki z Arezzo, konwalie z Kamaragu, tuberozy z Yunan i różowy pieprz z Aruby z dodatkiem misoryjskiego sandałowca, tanajskiej mirry, kadzidła z Juby i wanilii z Madagaskaru. Najlepiej wypróbuj sama.<br><br>Dla czytelniczek, które zadzwonią do redakcji 27 października między godz. 10
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego