Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
dodatkiem misoryjskiego sandałowca, tanajskiej mirry, kadzidła z Juby i wanilii z Madagaskaru. Najlepiej wypróbuj sama.

Dla czytelniczek, które zadzwonią do redakcji 27 października między godz. 10.00 a 10.30 pod numer (0-22) 53 49 986 i powiedzą, kiedy obchodzone jest święto Halloween, mamy prezenty - 50 flakoników wody toaletowej "Halloween" o pojemności 30 ml. Sponsorem nagród dla czytelniczek Cosmopolitan jest INA Trading. Perfumy "Halloween" można kupić w sieci salonów INA Center i autoryzowanych perfumeriach.

...kupisz Kartki Nadziei?
Kosztuje tylko złotówkę, a fundusze zebrane ze sprzedaży będą przeznaczone na stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin w całej Polsce.
Tym samym możesz
dodatkiem misoryjskiego sandałowca, tanajskiej mirry, kadzidła z Juby i wanilii z Madagaskaru. Najlepiej wypróbuj sama.<br><br>Dla czytelniczek, które zadzwonią do redakcji 27 października między godz. 10.00 a 10.30 pod numer (0-22) 53 49 986 i powiedzą, kiedy obchodzone jest święto Halloween, mamy prezenty - 50 flakoników wody toaletowej "Halloween" o pojemności 30 ml. Sponsorem nagród dla czytelniczek Cosmopolitan jest INA Trading. Perfumy "Halloween" można kupić w sieci salonów INA Center i autoryzowanych perfumeriach.<br><br>...kupisz Kartki Nadziei?<br>Kosztuje tylko złotówkę, a fundusze zebrane ze sprzedaży będą przeznaczone na stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin w całej Polsce. <br>Tym samym możesz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego