Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 39
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
2 mln). Stratę można sobie powetować przez ulokowanie wygranej forsy na korzystnym procencie.

Żaden z doradców nie podpowie jednak, jak trafić bingo: zgarnąć całą wygraną.

Współpraca Farida Kuligowska, Berlin


Odlot swobodnych jeźdźców

Hendrix i Joplin odeszli, nowi idole się nie narodzili

To już 30 lat. 18 września 1970 r. Jimi Hendrix zadusił się własnymi wymiocinami po nadużyciu barbituranów. Niespełna trzy tygodnie później w hotelowym pokoju przedawkowała heroinę Janis Joplin. Tak odchodzili artyści, którzy byli bohaterami niespokojnych lat 60., a w tym samym czasie dogasały też nadzieje na spełnienie radosnej, hipisowskiej utopii.

MARIUSZ CZUBAJ

Po 30 latach Hendrix i Joplin wciąż są
2 mln). Stratę można sobie powetować przez ulokowanie wygranej forsy na korzystnym procencie.<br><br>Żaden z doradców nie podpowie jednak, jak trafić bingo: zgarnąć całą wygraną.<br><br>Współpraca Farida Kuligowska, Berlin&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Odlot swobodnych jeźdźców&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Hendrix i Joplin odeszli, nowi idole się nie narodzili&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;To już 30 lat. 18 września 1970 r. Jimi Hendrix zadusił się własnymi wymiocinami po nadużyciu barbituranów. Niespełna trzy tygodnie później w hotelowym pokoju przedawkowała heroinę Janis Joplin. Tak odchodzili artyści, którzy byli bohaterami niespokojnych lat 60., a w tym samym czasie dogasały też nadzieje na spełnienie radosnej, hipisowskiej utopii. &lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;MARIUSZ CZUBAJ&lt;/&gt;<br><br>Po 30 latach Hendrix i Joplin wciąż są
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!