Typ tekstu: Książka
Autor: Grzegorz Brzozowicz, Filip Łobodziński
Tytuł: 100 płyt, które wstrząsnęły światem. Kronika czasów popkultury.
Rok: 2000
and rolla, rhythm and bluesa, jazzu (w planie były wspólne sesje z Gilem Evansem i Milesem Davisem) . Z wielką uwagą wsłuchiwał się w muzykę Bacha i Wagnera oraz we flamenco. Na początku jednak był blues.
Jako samouk nie odczuwał żadnych zahamowań, co zaowocowało jedynym w swoim rodzaju podejściem do instrumentu. Hendrix uważał - i wcielał swoje przekonanie w Życie - że cała gitara nadaje się do grania, nie tylko struny między mostkiem a siodełkiem. Odkrycie to nie nastąpiło z dnia na dzień, ale w trakcie niezliczonych występów w kolejnych zespołach.

Clinton przedstawił futurystyczną wersję exodusu, ale zamiast powrotu do Afryki zaproponował znacznie bardziej
and rolla, rhythm and bluesa, jazzu (w planie były wspólne sesje z Gilem Evansem i Milesem Davisem) . Z wielką uwagą wsłuchiwał się w muzykę Bacha i Wagnera oraz we flamenco. Na początku jednak był blues.<br>Jako samouk nie odczuwał żadnych zahamowań, co zaowocowało jedynym w swoim rodzaju podejściem do instrumentu. Hendrix uważał - i wcielał swoje przekonanie w Życie - że cała gitara nadaje się do grania, nie tylko struny między mostkiem a siodełkiem. Odkrycie to nie nastąpiło z dnia na dzień, ale w trakcie niezliczonych występów w kolejnych zespołach.<br>&lt;gap reason="sampling"&gt;<br>Clinton przedstawił futurystyczną wersję exodusu, ale zamiast powrotu do Afryki zaproponował znacznie bardziej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego