Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
kiedy opuści klinikę, gdyż według lekarzy z powodu powikłań zdrowieje wolniej niż oczekiwano. Jako były prezydent Federacji Rosyjskiej Jelcyn ma zagwarantowaną dożywotnio bezpłatną opiekę lekarską.
(PAP)Policja aresztowała grupę nazistów

WŁochy Policja w Bolzano, w niemieckojęzycznym regionie Górnej Adygi na północy kraju, aresztowała 13 skinów z neofaszystowskiej organizacji "Krew i Honor". Wśród zatrzymanych jest także obywatel Niemiec. Wszyscy aresztowani są oskarżeni o stosowanie przemocy, dyskryminację rasową i religijną oraz o propagowanie ideologii nazistowskiej.
(PAP)Domniemani agenci w potrzasku

Szwed i Amerykanin są podejrzani o szpiegostwo na rzecz Rosji.
Robert Philip Hanssen został aresztowany pod zarzutem działalności szpiegowskiej na rzecz Rosji. Prawdopodobnie
kiedy opuści klinikę, gdyż według lekarzy z powodu powikłań zdrowieje wolniej niż oczekiwano. Jako były prezydent Federacji Rosyjskiej Jelcyn ma zagwarantowaną dożywotnio bezpłatną opiekę lekarską.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Policja aresztowała grupę nazistów&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;WŁochy&lt;/&gt; Policja w Bolzano, w niemieckojęzycznym regionie Górnej Adygi na północy kraju, aresztowała 13 skinów z neofaszystowskiej organizacji "Krew i Honor". Wśród zatrzymanych jest także obywatel Niemiec. Wszyscy aresztowani są oskarżeni o stosowanie przemocy, dyskryminację rasową i religijną oraz o propagowanie ideologii nazistowskiej.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Domniemani agenci w potrzasku&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Szwed i Amerykanin są podejrzani o szpiegostwo na rzecz Rosji.&lt;/&gt;<br>Robert Philip Hanssen został aresztowany pod zarzutem działalności szpiegowskiej na rzecz Rosji. Prawdopodobnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego