Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.14 (11)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
bierze udział 25 szkół z Pragi-Południe, Wawra, Rembertowa i Wesołej. Uczniowie wyraźnie czują respekt wobec munduru. Ale bez obaw - boją się tylko ci, którzy coś przeskrobali, bo strażnicy są zupełnie przyjacielscy i już kumplują się z niektórymi uczniami.
AP, MK

Nasze emocje na śmiesznie
MOKOTÓW
Młodzi artyści z kabaretu Hrabi będą starali się luźno i zabawnie pokazać emocje, które towarzyszą każdemu człowiekowi w różnych sytuacjach życiowych. Kto jest ciekawy, czy im się uda, niech przyjdzie dziś do Dzielnicowego Domu Kultury "Dorożkarnia" przy ul. Siekierkowskiej 28. Początek o godz. 19. Wstęp wolny.

Odchodzą powstańcy
Poznań
Zmarł 102-letni Sylwester Grochowina, jeden
bierze udział 25 szkół z Pragi-Południe, Wawra, Rembertowa i Wesołej. Uczniowie wyraźnie czują respekt wobec munduru. Ale bez obaw - boją się tylko ci, którzy coś przeskrobali, bo strażnicy są zupełnie przyjacielscy i już kumplują się z niektórymi uczniami. <br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;AP, MK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Nasze emocje na śmiesznie&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;MOKOTÓW&lt;/&gt;<br>Młodzi artyści z kabaretu Hrabi będą starali się luźno i zabawnie pokazać emocje, które towarzyszą każdemu człowiekowi w różnych sytuacjach życiowych. Kto jest ciekawy, czy im się uda, niech przyjdzie dziś do Dzielnicowego Domu Kultury "Dorożkarnia" przy ul. Siekierkowskiej 28. Początek o godz. 19. Wstęp wolny.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Odchodzą powstańcy&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Poznań&lt;/&gt;<br>Zmarł 102-letni Sylwester Grochowina, jeden
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego