Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Bartosz Pastuchewicz
Tytuł: strona o brydżu
Rok wydania: 27.05.2003
Rok powstania: 2003
umożliwiających podejmowanie kluczowych decyzji. Większość potrzebnych informacji jest szybko dostępna w postaci ekranów formularzy i raportów, które można eksportować do formatu .rtf lub drukować bezpośrednio z programu.
Praca z programem zaczyna się od wyświetlenia listy płac (którą tutaj pominę), potem pojawia się typowy formularz logowania:

Rys 1. Logowanie do systemu IDENTYFIKACJA.
Po zalogowaniu się możemy poruszać się w tradycyjnym interfejsie systemu Windows. Poszczególne opcje programu dostępne są z menu, paska narzędziowego oraz bezpośrednio z klawiatury. Główne menu programu wygląda w sposób następujący:

Rys 2. Menu główne programu.
Szczegółowy opis nie jest celem tego opracowania, ograniczę się do prezentacji niektórych możliwości programu
umożliwiających podejmowanie kluczowych decyzji. Większość potrzebnych informacji jest szybko dostępna w postaci ekranów formularzy i raportów, które można eksportować do formatu .rtf lub drukować bezpośrednio z programu. <br>Praca z programem zaczyna się od wyświetlenia listy płac (którą tutaj pominę), potem pojawia się typowy formularz logowania: <br><br>Rys 1. Logowanie do systemu IDENTYFIKACJA. <br>Po zalogowaniu się możemy poruszać się w tradycyjnym interfejsie systemu Windows. Poszczególne opcje programu dostępne są z menu, paska narzędziowego oraz bezpośrednio z klawiatury. Główne menu programu wygląda w sposób następujący: <br><br>Rys 2. Menu główne programu. <br>Szczegółowy opis nie jest celem tego opracowania, ograniczę się do prezentacji niektórych możliwości programu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!