Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2908
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
Stanów Zjednoczonych, którego imię nosi najnowocześniejszy amerykański lotniskowiec.

NOWY POCZĄTEK BRACI
Jarosław Kaczyński zapowiedział powołanie nowej formacji politycznej. Z przemówienia wynikało, że główną rolę w nowym ruchu odegra jego brat, Lech Kaczyński - obecny na konferencji minister sprawiedliwości. W ten sposób prawica ma pokazać "całkiem nową i przekonywającą twarz".

PUTIN W INTERNECIE
Rosyjski prezydent po raz pierwszy spotkał się z internautami. Nadeszło 16 tysięcy pytań z całego świata. Władimir Putin zdołał odpowiedzieć na 20. "Kiedyś, w dalszej przyszłości, pewnie staniemy się częścią zjednoczonej Europy" - powiedział.

WOLĄ WŁASNY SER
Szwajcarzy należą do eurosceptyków i na razie nie mają ochoty przystępować do Unii Europejskiej
Stanów Zjednoczonych&lt;/&gt;, którego imię nosi najnowocześniejszy amerykański lotniskowiec.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;&lt;tit1&gt;NOWY POCZĄTEK BRACI&lt;/&gt;<br>&lt;name type="person"&gt;Jarosław Kaczyński&lt;/&gt; zapowiedział powołanie nowej formacji politycznej. Z przemówienia wynikało, że główną rolę w nowym ruchu odegra jego brat, &lt;name type="person"&gt;Lech Kaczyński&lt;/&gt; - obecny na konferencji minister sprawiedliwości. W ten sposób prawica ma pokazać "&lt;q&gt;całkiem nową i przekonywającą twarz"&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;&lt;tit1&gt;&lt;name type="person"&gt;PUTIN&lt;/&gt; W INTERNECIE&lt;/&gt;<br>Rosyjski prezydent po raz pierwszy spotkał się z internautami. Nadeszło 16 tysięcy pytań z całego świata. &lt;name type="person"&gt;Władimir Putin&lt;/&gt; zdołał odpowiedzieć na 20. "&lt;q&gt;Kiedyś, w dalszej przyszłości, pewnie staniemy się częścią zjednoczonej &lt;name type="place"&gt;Europy&lt;/&gt;&lt;/&gt;" - powiedział.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;&lt;tit1&gt;WOLĄ WŁASNY SER&lt;/&gt;<br>Szwajcarzy należą do eurosceptyków i na razie nie mają ochoty przystępować do &lt;name type="org"&gt;Unii Europejskiej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego