Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Jaskiernię zastąpił minister spraw wewnętrznych Krzysztof Janik, zaufany człowiek Leszka Millera.
Czytaj str. 2

Anna i Krzysztof Ibiszowie - To będzie rozwód roku
Przed sześciu laty ich ślub był wydarzeniem roku. Byli dobrym małżeństwem, ale coraz rzadziej pokazywali się razem. Ona mieszkała w Warszawie, on we Wrocławiu. Teraz się rozstają.
Krzysztof Ibisz (38 l.) i jego żona Anna (29 l.) od miesięcy wiodą osobne życie. Są praktycznie w separacji. On całe miesiące mieszkał we Wrocławiu, bo tam kręcony jest "Bar bez granic". Jego żona z synem Maksymilianem (4 l.) mieszka w Warszawie. Jest naczelną "Voyage" i "Shape".
DL

Prezes PSL chce z
Jaskiernię zastąpił minister spraw wewnętrznych Krzysztof Janik, zaufany człowiek Leszka Millera.<br>Czytaj str. 2&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Anna i Krzysztof Ibiszowie - To będzie rozwód roku&lt;/&gt;<br>Przed sześciu laty ich ślub był wydarzeniem roku. Byli dobrym małżeństwem, ale coraz rzadziej pokazywali się razem. Ona mieszkała w Warszawie, on we Wrocławiu. Teraz się rozstają.<br>Krzysztof Ibisz (38 l.) i jego żona Anna (29 l.) od miesięcy wiodą osobne życie. Są praktycznie w separacji. On całe miesiące mieszkał we Wrocławiu, bo tam kręcony jest "Bar bez granic". Jego żona z synem Maksymilianem (4 l.) mieszka w Warszawie. Jest naczelną "Voyage" i "Shape".<br>&lt;au&gt;DL&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Prezes PSL chce z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego