Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
fizyczne podobieństwo ułatwia im karierę. Rośnie więc rzesza sobowtórów Marylin Monroe, Michaela Jacksona i innych. Jak twierdzi dr Chugay, jest tylko jeden problem: jeśli ktoś ma już taką twarz jak np. Michael Jackson, nie pomoże mu żaden chirurg plastyczny! Jeśli zatem masz zamiar do końca życia mieć fizjonomię np. Krzysztofa Ibisza lub Huberta Urbańskiego, zadzwoń do Lee Solters pod numer telefonu 0013236519300.


Statystyka: Rachunek sumienia
Liczby, fakty, procenty

Oto kolejne dane statystyczne, które świadczą o tym, że świat rośnie w siłę, a ludziom żyje się dostatniej. Przynajmniej niektórym.
- ŚREDNIA wysokość rocznych dochodów (w dolarach) szefów 362 największych firm w USA wraz
fizyczne podobieństwo ułatwia im karierę. Rośnie więc rzesza sobowtórów Marylin Monroe, Michaela Jacksona i innych. Jak twierdzi dr Chugay, jest tylko jeden problem: jeśli ktoś ma już taką twarz jak np. Michael Jackson, nie pomoże mu żaden chirurg plastyczny! Jeśli zatem masz zamiar do końca życia mieć fizjonomię np. Krzysztofa Ibisza lub Huberta Urbańskiego, zadzwoń do Lee Solters pod numer telefonu 0013236519300.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;Statystyka: Rachunek sumienia&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Liczby, fakty, procenty&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Oto kolejne dane statystyczne, które świadczą o tym, że świat rośnie w siłę, a ludziom żyje się dostatniej. Przynajmniej niektórym.&lt;/&gt;<br>- ŚREDNIA wysokość rocznych dochodów (w dolarach) szefów 362 największych firm w USA wraz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego