Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o poszukiwaniu pracy
Rok powstania: 2001
Fraszyńska?
Taka córka Opani.
U dyrektora Mariana Opani. No, dyrektora tego szpitala.
No dobrze co z Jakubem jest?
Z jakim Jakubem?
Czarnulka taka z Mikołajem była.
Ach, z Mikołajem.
Przepraszam, pomyliłam imiona.
Ona była.
Yhy.
I jeszcze było parę osób. Kiedyś Monika poleciała do Hipernowy i stała w kolejce za Ibiszem. I żeśmy w ogóle wszystkie ze sklepu wyskoczyły, żeby Ibisza. zobaczyć. No.
No i jak się prezentował? Jakie wrażenie wywarł na tobie?
Fajnie, bo to był tak był tak ubrany na sportowo i wiesz, zupełnie inny. Tak to zawsze jest elegancki w telewizji, wiecie.
No.
Fajnie wyglądał. Kurde, nie mogę
Fraszyńska&lt;/name&gt;?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Taka córka &lt;vocal desc="yyy"&gt; Opani.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;U dyrektora &lt;name type="person"&gt;Mariana Opani&lt;/name&gt;. No, dyrektora tego szpitala.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;No dobrze &lt;gap&gt; co z Jakubem jest?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Z jakim Jakubem?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Czarnulka taka z Mikołajem była.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Ach, z Mikołajem.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Przepraszam, pomyliłam imiona.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Ona była.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Yhy.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;I jeszcze było parę osób. Kiedyś Monika poleciała do &lt;unclear&gt;Hipernowy&lt;/unclear&gt; i stała w kolejce za &lt;name type="person"&gt;Ibiszem&lt;/name&gt;. I żeśmy w ogóle wszystkie ze sklepu wyskoczyły, żeby &lt;name type="person"&gt;Ibisza&lt;/name&gt;. zobaczyć. No.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;No i jak się prezentował? Jakie wrażenie wywarł na tobie?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Fajnie, bo to był tak był tak ubrany na sportowo i wiesz, zupełnie inny. Tak to zawsze jest elegancki w telewizji, wiecie.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;No.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Fajnie wyglądał.&lt;pause&gt; Kurde, nie mogę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego