Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.21 (17)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Wcale mnie to nie przeraża. Boję się, w jaki sposób umrę, że uduszę się własną krwią. Kiedy się dowiedziałem, że może mi pozostać tak niewiele czasu, postanowiłem żyć chwilą. Wstrzymam się z budową domu, za to zrobię sobie inny, dość drogi prezent. Na razie nie powiem jaki.
JOANNA LENART

Małżeństwo Ibiszów w rękach prawników
To będzie rozwód roku
- Nic nie będę mówić o swoim życiu prywatnym - tak zareagowała na pytania o rozwód Anna Ibisz (29 l.). Krzysztof Ibisz (38 l.) jest od wczoraj nieuchwytny. A jeszcze w sobotę z synkiem Maksymilianem (3 l.) uczestniczył w dziennikarskim balu karnawałowym dla dzieci.
O
Wcale mnie to nie przeraża. Boję się, w jaki sposób umrę, że uduszę się własną krwią. Kiedy się dowiedziałem, że może mi pozostać tak niewiele czasu, postanowiłem żyć chwilą. Wstrzymam się z budową domu, za to zrobię sobie inny, dość drogi prezent. Na razie nie powiem jaki.&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Małżeństwo Ibiszów w rękach prawników&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;To będzie rozwód roku&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Nic nie będę mówić o swoim życiu prywatnym&lt;/&gt; - tak zareagowała na pytania o rozwód Anna Ibisz (29 l.). Krzysztof Ibisz (38 l.) jest od wczoraj nieuchwytny. A jeszcze w sobotę z synkiem Maksymilianem (3 l.) uczestniczył w dziennikarskim balu karnawałowym dla dzieci.<br>O
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego