Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 09.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ślubna. Francuz przyjechał z bratem, przyszła też rodzina Inki. Para musiała się jednak szybko rozstać. Inka ma jeszcze do odsiedzenia co najmniej kilka miesięcy, zanim będzie mogła wystąpić o przedterminowe zwolnienie. Jednak 20 września sprawa Inki ponownie wraca na wokandę - wyrok uchylił w części Sąd Apelacyjny. Może się okazać, że Inka zostanie ponownie skazana, ale nie za pomoc, lecz współudział w zabójstwie. Wówczas mogłaby dostać wyrok nawet 25 lat więzienia.
h. k.Jest nowy szef resortu sprawiedliwości

Radca minister

Postacie: Andrzej Kalwas

Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych Andrzej Kalwas będzie nowym ministrem sprawiedliwości. Nominację ma otrzymać w poniedziałek.
Premierowi Markowi Belce
ślubna. Francuz przyjechał z bratem, przyszła też rodzina &lt;name type="person"&gt;Inki&lt;/&gt;. Para musiała się jednak szybko rozstać. &lt;name type="person"&gt;Inka&lt;/&gt; ma jeszcze do odsiedzenia co najmniej kilka miesięcy, zanim będzie mogła wystąpić o przedterminowe zwolnienie. Jednak 20 września sprawa &lt;name type="person"&gt;Inki&lt;/&gt; ponownie wraca na wokandę - wyrok uchylił w części &lt;name type="org"&gt;Sąd Apelacyjny&lt;/&gt;. Może się okazać, że &lt;name type="person"&gt;Inka&lt;/&gt; zostanie ponownie skazana, ale nie za pomoc, lecz współudział w zabójstwie. Wówczas mogłaby dostać wyrok nawet 25 lat więzienia.<br>&lt;au&gt;h. k.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jest nowy szef resortu sprawiedliwości&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Radca minister&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Postacie: Andrzej Kalwas&lt;/&gt;<br><br>Prezes &lt;name type="org"&gt;Krajowej Rady Radców Prawnych&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Andrzej Kalwas&lt;/&gt; będzie nowym ministrem sprawiedliwości. Nominację ma otrzymać w poniedziałek.<br>Premierowi &lt;name type="person"&gt;Markowi Belce
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego