Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 42
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
dokładniej - w okrężnicy" - stwierdził amerykański lekarz, dr Brent Davis i dodał: "jest to zioło klasy światowej, które posiada zdolność do zatrzymania i odwracania daleko zaawansowanej patologii. Jego stosowanie wcale nie wyklucza kontynuowania terapii metodami medycyny naturalnej".
Oprócz vilcacory inna roślina o nazwie manayupa ma silne działanie oczyszczające i rewitalizujące. Już Inkowie przypisywali jej boską moc i używali do leczenia, ale wówczas dostępna była tylko dla wysoko urodzonych. Dla reszty była zakazana, a uprawianie jej karane było śmiercią.

Posprzątać organizm

Zwykle każda kuracja polecana przez zakonnika składa się z dwóch etapów. Pierwszy zestaw ziół ma za zadanie oczyszczenie organizmu. Podawane są mieszanki
dokładniej - w okrężnicy" - stwierdził amerykański lekarz, dr Brent Davis i dodał: "jest to zioło klasy światowej, które posiada zdolność do zatrzymania i odwracania daleko zaawansowanej patologii. Jego stosowanie wcale nie wyklucza kontynuowania terapii metodami medycyny naturalnej".<br>Oprócz &lt;orig&gt;vilcacory&lt;/&gt; inna roślina o nazwie &lt;foreign&gt;manayupa&lt;/&gt; ma silne działanie oczyszczające i &lt;orig&gt;rewitalizujące&lt;/&gt;. Już Inkowie przypisywali jej boską moc i używali do leczenia, ale wówczas dostępna była tylko dla wysoko urodzonych. Dla reszty była zakazana, a uprawianie jej karane było śmiercią.<br><br>&lt;tit&gt;Posprzątać organizm&lt;/&gt;<br><br>Zwykle każda kuracja polecana przez zakonnika składa się z dwóch etapów. Pierwszy zestaw ziół ma za zadanie oczyszczenie organizmu. Podawane są mieszanki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!