Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
złotych brutto. Była kasjerką i pracownikiem fizycznym. Rozładowywała tiry na równi z mężczyznami. Po jednym z rozładunków poroniła. Teraz wniosła pozew o odszkodowanie za utracone dziecko i niezapłacone godziny pracy.
jp
Promocja SSE
Rozpoczęły się działania, zmierzające do wypromowania Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Pasłęku. Informacje o strefie ukazały się w Internecie. Teraz kolej na prasę o zasięgu lokalnym, regionalnym i krajowym. W najbliższych dniach ukaże się ogłoszenie w Rzeczpospolitej. W czwartek, burmistrz Wiesław Śniecikowski udaje się do Tczewa na spotkanie z władzami Pomorskiej SSE. Wydaje się, że warto skorzystać z doświadczeń strefy, w której zainwestowany został spory kapitał.
jp
Kanał Elbląski
złotych brutto. Była kasjerką i pracownikiem fizycznym. Rozładowywała tiry na równi z mężczyznami. Po jednym z rozładunków poroniła. Teraz wniosła pozew o odszkodowanie za utracone dziecko i niezapłacone godziny pracy.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Promocja SSE&lt;/&gt;<br>Rozpoczęły się działania, zmierzające do wypromowania Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Pasłęku. Informacje o strefie ukazały się w Internecie. Teraz kolej na prasę o zasięgu lokalnym, regionalnym i krajowym. W najbliższych dniach ukaże się ogłoszenie w Rzeczpospolitej. W czwartek, burmistrz Wiesław Śniecikowski udaje się do Tczewa na spotkanie z władzami Pomorskiej SSE. Wydaje się, że warto skorzystać z doświadczeń strefy, w której zainwestowany został spory kapitał.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Kanał Elbląski
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego