Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
pytania, które chciałabyś zadać jakiemuś specjaliście, zajrzyj do Internetu. Pod adresem: www.ZdroweZycie.pl znajdziesz medyczne nowinki i wyczerpujące informacje z różnych dziedzin medycyny oraz będziesz mogła zadać pytania lekarzom wielu specjalizacji. Są tu także adresy wybranych przychodni i gabinetów lekarskich w całej Polsce.
- To, że możesz robić zakupy w Internecie, na pewno wiesz.
Ale czy wiedziałaś, że działa już internetowa apteka? Pod adresem www.lekidodomu.pl znajdziesz bogatą ofertę ziół i paraleków.
Każdy produkt został dokładnie opisany, możesz więc zapoznać się z jego składem i działaniem.
- Osoby cierpiące na cukrzycę zainteresuje być może kawiarenka internetowa otwarta specjalnie dla nich - NovoWebCafe
pytania, które chciałabyś zadać jakiemuś specjaliście, zajrzyj do Internetu. Pod adresem: www.ZdroweZycie.pl znajdziesz medyczne nowinki i wyczerpujące informacje z różnych dziedzin medycyny oraz będziesz mogła zadać pytania lekarzom wielu specjalizacji. Są tu także adresy wybranych przychodni i gabinetów lekarskich w całej Polsce.<br>- To, że możesz robić zakupy w Internecie, na pewno wiesz.<br>Ale czy wiedziałaś, że działa już internetowa apteka? Pod adresem www.lekidodomu.pl znajdziesz bogatą ofertę ziół i paraleków.<br>Każdy produkt został dokładnie opisany, możesz więc zapoznać się z jego składem i działaniem.<br>- Osoby cierpiące na cukrzycę zainteresuje być może kawiarenka internetowa otwarta specjalnie dla nich - NovoWebCafe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego