Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.08 (6)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
za sprzedaż. Sprzedawcy, którzy ich nie dostarczą, mogą pożegnać się z koncesją na alkohol - zapowiada Biuro Działalności Gospodarczej i Zezwoleń przy urzędzie miasta. Na razie deklaracje złożyła mniej niż połowa przedsiębiorców.

Obsługa mieszkańców stolicy ma być jeszcze sprawniejsza - na razie tylko w Internecie.
Ratusz rozszerzył wachlarz informacji dla petentów w Internecie. Jak załatwić prawo jazdy, gdzie się udać po zezwolenie transportowe albo gdzie iść po dowód osobisty - tego można dowiedzieć się w Wirtualnym Wydziale Obsługi Mieszkańców. Biuro zamieściło też na stronach www szczegóły dotyczące 82 procedur związanych ze sprawami, które można załatwić w urzędzie. Adres www.um.warszawa.pl.

Czarne chmury
za sprzedaż. Sprzedawcy, którzy ich nie dostarczą, mogą pożegnać się z koncesją na alkohol - zapowiada &lt;name type="org"&gt;Biuro Działalności Gospodarczej i Zezwoleń&lt;/&gt; przy urzędzie miasta. Na razie deklaracje złożyła mniej niż połowa przedsiębiorców.<br><br>&lt;tit1&gt;Obsługa mieszkańców stolicy ma być jeszcze sprawniejsza - na razie tylko w Internecie.&lt;/&gt;<br>Ratusz rozszerzył wachlarz informacji dla petentów w Internecie. Jak załatwić prawo jazdy, gdzie się udać po zezwolenie transportowe albo gdzie iść po dowód osobisty - tego można dowiedzieć się w Wirtualnym Wydziale Obsługi Mieszkańców. Biuro zamieściło też na stronach www szczegóły dotyczące 82 procedur związanych ze sprawami, które można załatwić w urzędzie. Adres www.um.warszawa.pl.<br><br>&lt;tit1&gt;Czarne chmury
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego